ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΜΙΣΘΩΣΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΛΕΙΟΔΟΤΙΚΟΥ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙKOY ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΜΙΣΘΩΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Kylikeio.1jpg SmallΗ Σχολική Επιτροπή Α/θμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ρόδου προκηρύσσει δημόσιο πλειοδοτικό επαναληπτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την εκμίσθωση του σχολικού κυλικείου Δημοτικού Σχολείου Κρεμαστής για εννέα (9 ) χρόνια και ειδικότερα από την ημερομηνία υπογραφής της Σύμβασης έως 30.6.2027.

Ο Διαγωνισμός θα διεξαχθεί την 20-7-2018 , ημέρα Παρασκευή και ώρα 11:15 π.μ. δημόσια, στα γραφεία της Γραμματείας της Σχολικής Επιτροπής (Νέα Αγορά – 1ος όροφος – γραφείο 29) ενώπιον των επιτροπών διενέργειας του διαγωνισμού.

Πληροφορίες για τα δικαιολογητικά και για τις προϋποθέσεις συμμετοχής μπορείτε να διαβάσετε στα παρακάτω έγγραφα:

Αριθ. Απόφασης Προέδρου 5/2018: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΛΕΙΟΔΟΤΙΚΟΥ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΜΙΣΘΩΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΜΙΣΘΩΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΥΛΙΚΕΙΩΝ