ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών της  ΣΤ΄ Τάξης στο Ίδρυμα της Βουλής των Ελλήνων

Το 1ο Δημοτικό Σχολείο Κρεμαστής  ζητά την εκδήλωση ενδιαφέροντος μεταξύ  φυσικών και νομικών προσώπων που δραστηριοποιούνται στο χώρο παροχής τουριστικών και ταξιδιωτικών υπηρεσιών για τη διοργάνωση της επίσκεψης στην Αθήνα στα πλαίσια των εκπαιδευτικών επισκέψεων στο Ίδρυμα της Βουλής των Ελλήνων. Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν σε κλειστούς φακέλους μέχρι την Τετάρτη 25 Ιανουαρίου 2017 και ώρα 12.00 στο γραφείο της Διευθύντριας του Σχολείου.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορείτε να διαβάσετε το σχετικό έγγραφο για να ενημερωθείτε για την εκπαιδευτική επίσκεψη και τους όρους της προσφοράς.