ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΑΡΙΑ!!!

Πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 15-12-2017 στο Ευγενίδειο Ίδρυμα η τελετή βράβευσης των μαθητών που διακρίθηκαν κατά το προηγούμενο σχολικό έτος στον 19ο διαγωνισμό «ΒΙΒΛΙΟΔΡΟΜΙΕΣ 2017».

Βραβείο Καλύτερης Ατομικής Συμμετοχής για τους μαθητές της Δ΄ Τάξης Δημοτικού πήρε η μαθήτρια του 1ου Δημοτικού Σχολείου Κρεμαστής Καραμποΐκη Μαρία που συμμετείχε με ατομική συμμετοχή στο διαγωνισμό.
Φέτος οι «ΒΙΒΛΙΟΔΡΟΜΙΕΣ 2017» πραγματοποιήθηκαν στις 28 Απριλίου 2017 με τη συμμετοχή περισσοτέρων από 300 σχολείων. Την τελετή παρακολούθησε πλήθος μαθητών και γονέων από όλη την Ελλάδα και την Κύπρο.
Η τελετή βράβευσης καλύφθηκε ζωντανά από το LIVEMEDIA με υποστήριξη της ΕΡΤ.
Η διευθύντρια και το διδακτικό προσωπικό συγχαίρουν τη Μαρία και της εύχονται κάθε επιτυχία στη ζωή της.

Περισσότερες λεπτομέρειες για το διαγωνισμό και την τελετή βράβευσης μπορείτε να διαβάσετε εδώ.

maria1